Тільки позитивні відгуки про ці

Тільки позитивні відгуки про ці кондиціонери. Особисто в мене працюють дві моделі, в квартирі верітас, в будинку стоят арктик до -25. Якби брав зараз то звичайно обрав би СУПРІМ бо він самий єфективний.
На той момент коли купляв я, їх ще небуло.
Працюють тихо, охолоджують в сильну спеку за 2-3 хвилини. Якщо налаштувати правильно тижневий таймер, щоб у години коли пряме солнце світить на вас вони вмикались самі з якимось зручним для вас інтервалом, або за пів години до повернення вас з роботи і потім відключався, то це дуже домножить заощаджувати.

Кондиціонер виглядає дуже гарно. внутрішня частина зроблена дизайнерами, ми обрали чорний колір. Працює тихо є всі функції і режими, таймер, програми, підключається до телефона і не потрібно шукати пульт постійно)
Я замовила його в розстрочку без процентів, і що я вам скажу, що це дуже приємно і зручно, бо в тебе знімаються 30% в день покупки, а потім наступні платежі 2 і 3 місяць.
Тоб-то кондиціонер працює вже а платишь за нього в кінці літа))
Резюме: раджу всім!

Гарно все працює. Замовляв доставку приїхали во время.

Не підводять в сезон вже не перший рік, тихі і добре тримають температуру Cooper&Hunter беру вже вдруге і на дачі і в квартирі, провірений бренд, рекомендую!

Гарний бренд, в нас пів будинка саме їх встановили. Гріють добре, взимку навіть від генераторів запускали

Кондиціонер Купер Хантер став для нашої родини справжнім відкриттям у плані комфорту. Раніше користувалися дешевшими брендами, але різниця відчутна одразу в усьому від якості пластику до рівня шуму внутрішнього блоку. Працює дуже плавно, охолоджує кімнату за лічені хвилини і при цьому не створює різких протягів. Дуже подобається режим підтримки температури, коли прилад просто ледь чутно шелестить, але в кімнаті ідеальна прохолода. Також спробували його на обігрів у міжсезоння, коли ще не включили опалення, і він впорався на відмінно, прогрів вітальню дуже швидко. Видно, що бренд дбає про деталі, пульт зручний. Однозначно рекомендую Купер Хантер тим, хто шукає надійну техніку на довгі роки.

Обрали купер через сукупну ціну якості. За літо майже не вимикався, електрики багато не накрутив, на обігрів теж працює стабільно, по шуму дуже комфортно, вночі майже не чути. Кондиціонер купер приємно здивував якістю збірки і роботою компресора.

У нас купер-хантер стоїть і в квартирі і у батьків. В обох ситуаціях однаково надійний бренд без неприємних сюрпризів. Охолодження швидке, на обігрів у міжсезонні працює впевнено, сторонніх запахів не було. Після відключення світла запускалися нормально, навіть підключали до генератора, помилок не висвічувало. Як на мене, це один із найбільш адекватних варіантів за свої гроші.

Кондиціонер сподобався, спочатку звернула увагу що в багатьох місцях встановлена саме ця марка, а потім порівнявши характеристики та відгуки замовили модель Арктік. Рекомендую

Приємно здивована відношенням до клієнтів, все грамотно пояснили, допомогли вибрати модель. Монтажникі — професіонали. Бажаю вам росту та процвітання, дуже вражена сервісом 5+

Ці кондиціонери в нас вже працюють 10 років, два роки назад також замовили нову модель у нову квартиру. Все бездоганно працює, гарно охолоджує, керується с телефону — одне задоволення!

Замовив тут кондиціонер з встановленням в Івано-Франківську, враховуючи що це літо і все зробили меньше ніж за 2 доби від моменту замовлення до моменту запуска, то я рахую це дуже добре. Монтаж виконали бездоганно, можна звертатись без вагань сюди